Match open sportweek

Match Open Sportweek van zaterdag 8 juli t/m vrijdag 14 juli. Klik hier voor het rooster en uitleg.

Neem je huisgenootje, sportmaatje, collega of vriend of vriendin de hele week gratis mee naar een van onze groepslessen, PT-experience, squash of begin met een kijkje te nemen in onze fitnessruimte.

Tijdens de Match Open Sportweek kun je niet alleen gratis sporten: je kunt ook een zomerabonnement aanschaffen met korting! Hierover krijg je de informatie van de betreffende sportcoach (Lizy, Luis en Ayuna). Lees meer onderaan deze pagina.

Inschrijven voor de Open Sportweek kan vanaf 1 juli via onderstaand formulier

Tijdens de Open Sportweek  willen wij zoveel mogelijk mensen met plezier laten sporten en bewegen, ieder op zijn eigen manier. Maak kennis met onze coaches Lizy, Luis en Ayuna en laat je informeren over wat Match te bieden heeft. Bij deze nodigen we je daarom uit om gratis deel te nemen aan de activiteiten die Match heeft georganiseerd. Bekijk het programma en schrijf je snel in middels onderstaand formulier, want vol = vol

Of je nu een ervaren sporter bent of net begint met je gezondheidsreis, de Match Open Sportweek biedt voor ieder wat wils. Voor alle leeftijden.(Fitness vanaf 16 jaar) Je krijgt de kans om alle sporten uit te proberen.

Waar kun je aan meedoen?  Klik hier voor het rooster.

Info en uitleg van alle lessen

Klik hier voor het rooster en uitleg.

Een inschrijving is pas geldig nadat je een bevestigingsmail hebt ontvangen. Die ontvang je dezelfde dag nog.

We kijken ernaar uit om jou te verwelkomen!

Het zomer maandabonnementen is geldig vanaf 8 juli en loopt af op 3 september 2023. Voor iedereen die nog niet eerder het betreffende sportabonnement heeft afgesloten.
Onbeperkt fitness tm 3 sept voor 30,- euro
Zumbales 5 euro per keer
Squashles kids. Start na de vakantie 3 keer gratis
Squashles in overleg
Fitness PT en groepslessen in overleg

Let op: om van de aanbiedingen te profiteren, kan je het abonnement aanschaffen tot en met 16 juli 2023.

Heb je nog geen abonnement bij Match gehad? Dan komt er nog €17,50 aan inschrijfkosten bij.

Klik hier voor het rooster.

Aanmeldformulier